Marek Horenský

Marek Horenský

Moje meno je Marek Horenský. Fotografovaniu sa venujem už od roku 2015. Som predovšetkým svadobným fotografom, ale veľmi rád fotím aj potréty, stužkové slávnosti či iné akcie. Fotografia pre mňa nie je len prácou, ale predovšetkým je to moje hobby. Nesmierne ma na tejto práci teší, keď si zákazník príde pre svoje fotografie alebo keď otvorí svoj balíček a s úžasom na ne pozerá. V každej fotografií sa snažím zanechať kúsok seba a svojho vnímania okolia. Snažím sa zachytiť aj tú najmenšiu emóciu tak, aby sa pri prezeraní fotografií vynárali spomienky z daného momentu. Napokon o tom svedčia aj referencie od spokojných zákazníkov.

Fotím profesionálnou technikou značky Canon. Neodmysliteľnou súčasťou mojej foto výbavy sú vysoko svetelné objektívy značky Canon a Sigma ART ale aj pár externých bleskov. Kladiem dôraz na kvalitu, a preto so sebou nosím 2 fotoaparáty, aby som predišiel nepríjemnostiam v prípade zlyhania jedného z nich.

Som síce z východného Slovenska, ale to neznamená, že nemôžem za Vami pricestovať. Cestovanie je mojím druhým JA, a preto ma neváhajte kontaktovať ak ste z iného kraja!

Prostredníctvom mojej tvorby sa mi podarilo získať niekoľko fotografických úspechov a taktiež som sa stal súčasťou Celosvetového Združenia Svadobných Fotografov, kde sa nachádzam na popredných miestach v hodnotení fotografa

Ak Vás moja tvorba oslovila, neváhajte a kontaktujte ma pomocou môjho kontaktného formulára

UROBÍM VŠETKO PRETO ABY STE BOLI NADMIERU SPOKOJNÍ !

Fotogaléria