Často kladené otázky

Ako si Vás môžeme objednať?

V prípade záujmu o moje služby je potrebné kontaktovať ma pomocou kontaktného formulára. Následne sa Vám ozvem či je daný termín voľný. Ak bude termín voľný a vy sa rozhodnete pre spoluprácu somnou, zašlem Vám zmluvu, ktorou si obaja termín rezervujeme.

Kde všade pôsobíte?

Pôsobím na území celého Slovenska. Rád spoznávam nové miesta a zákutia našej krajiny. Nerobí mi problém za vami kdekoľvek vycestovať.

Koľko stojí doprava?

Za dopravu do 20 km od Prešova nezaplatíte ani cent. Za dopravu nad 20 km od Prešova účtujem 0,25€/km samozrejme platíte len za dopravu na miesto.

Kedy sa fotografujú svadobné portréty?

Svadobné portréty sa štandardne fotografujú v deň svadby. Ak však chcete fotografovať v iný ako svadobný deň je to o dohode. V takomto prípade vieme vystriedať aj viacero zaujímavých a pekných miest. Ja Vám zavolám a dohodneme si všetko vopred.

Je možné fotografovať aj mimo Slovenska?

Ak so svojím snúbencom žijete mimo Slovenska a chcete si zhotoviť predsvadobné portréty v mieste kde bývate ja s tým nemám problém. Stačí ma len kontaktovať a ja Vám pripravím ponuku.

Kto vyberá miesto fotografovania portrétov?

Fotografovanie portrétov, či už svadobných alebo iných sa realizuje kdekoľvek, kde si vyberiete Vy. Ak však neviete kde miesto ochotne vyberiem Ja. Mám rád nové výzvy, a preto sa nebránim ani netradičným fotografiám. Všetko záleží len od Vás a vašej kreativity.

Ako odovzdávate fotografie?

Fotografie sú upravené a odovzdávam ich na DVD s potlačou alebo USB v špeciálnej krabičke.
V prípade záujmu viem zabezpečiť aj online galériu s fotografiami pre svadobných hostí.

Pracujete sám?

Väčšinou pracujem sám. V prípade väčších akcií mám k dispozícií druhého fotografa. V poslednej dobe si to svadobčania veľmi pochvaľujú, pretože sám nemôžem byť na viacerých miestach naraz, a preto v takejto situácií Vás ochotne odfotografuje druhý fotograf.

Viete nám odporučiť kapelu, DJ alebo kameramana?

Áno viem. Keďže sa v tomto odbore pohybujem, mám pár kontaktov na na šikovných DJ a kameramanov. Osobne Vám viem zaručiť, že s ich službami budete určite spokojní.